Facebook
WhatsApp

Luizi 4 bashkëpunime të fuqishme, mes tyre edhe me këngëtaren e njohur

Sezoni veror po afron dhe duket se bashkëpunimet nuk do të mungojnë.

Pak ditë më parë ishte menaxheri i Luiz Ejllit, Jetmir Agaj ai i cili zbuloi se Luizin e presin plot 4 bashkëpunime.

Por vet Luizi duket se një nga bashkëpunimet e ka zbuluar. Me një video story ai shihet krah këngëtares Fifi.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al