Facebook
WhatsApp

Luizi me tre bashkëpunime të reja

Tashmë është konfirmuar, Luiz Ejlli është zyrtarisht pjesë e SBS Entertainment.

Dhe ky kapitull i ri i Luizit, shënon një faqe të re muzikore në jetën e artistit.

Prive mëson se janë gati tre bashkëpunime muzikore të Luizit që do të bombardojnë skenën muzikore së shpejti.

Se me cilët artista ai është bashkuar, kuptojeni duke klikuar në materialin e mëposhtëm.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al