Facebook
WhatsApp

“Luj zemër”/ Surpriza më e re nga Bardhi

Bardhi është një prej zërave më të mirë të muzikës shqiptare.

Së fundmi, ai është bërë i njohur që pas pjesmarrjes së tij në formatin e ‘BBV3’, aty ku krijoji një romancë me Sara Gjordenin, një ish-tjetër banore e ‘BBV3’ dhe së shpejt do të bëhen prindër.

Që prej daljes së papritur të Bardhit nga shtëpia, ai nuk ka lancuar asnjë projekt të ri muzikor deri në mbrëmjen e djeshme.

“Luj zemër”, është kënga më e re e Bardhit, një duet i cili në pak orë të publikimit të tij numëron rreth 17 mijë klikime.
Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al