Facebook
WhatsApp

Luna e mami Kiara mbërrijnë në shtëpi! Kjo është pritja e bukur që u bëhet

Luizi dhe Kiara janë tashmë prindër të një bebusheje emri i së cilës është Luna Mari Ejlli.

Pasditen e sotme, nëpërmjet një videoje të shpërndarë në rrjetin social të Instagramit, moderatorja Kiara njoftoi se Luna do të shkonte në shtëpi me mamin dhe babin. Teksa kanë mbërritur, Luna ka gjetur një surprizë të bukur në hyrje.

Screenshot

“Mirëseerdhe në shtëpi Luna Mari Ejlli 🤍”-shkruan Kiara.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al