Facebook
WhatsApp

Mamaja e Ilnisës plas ‘bombën’: Lidhja me Meritonin lojë!

Dje ishte ditëlindja e Ilnisës, dhe një surprizë shumë e madhe u bë për të gjatë natës së ‘Prim—t‘ ku produksioni solli afër ambienteve të shtëpisë mamanë dhe vajzën e Ilnisës.

Më pas mamaja e saj ka dhënë një intervistë e cila është pyetur lidhur me lojën e Ilnisës dhe sesi e shikon ajo romancën me Meritonin. Dhe pse tha që atë romancë e sheh si lojë, edhe nëse është e vërtetë ajo nuk ndërhyn në privatësinë e vajzës së saj.

‘Unë atë e shoh në kudaër të lojës por edhe sikur ajo e di vetë. Unë jam nëna e saj, por në privatësinë e Ilnisës nuk ndërhyjë. Unë e tillë nëne jam. Nëse Ilnisa lëndohet nesër, mbështetja ime prapë nuk do ti mungojë.’

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al