Facebook
WhatsApp

“Mamaja e Xhensila Myrtezaj më kërkoi të…”-Gazetarja për Sara Gjordein: Po kur kishte kohë të ngelte shtatzënë aman?

Gazetarja Albina Zeneli ka komentuar disa nga lidhje e çifteve të showbizzit shqiptarë, mes tyre dhe Xhensila dhe Bes Kallaku.

Gazetarja ka folur për kërcënimet apo edhe tentativat qe kanë Vipat për telefonuar për fshirjen e lajmeve.

Ajo është shprehur se mamaja e Xhensilës e ka kontaktuar dhe i ka kërkuar të fshi një lajm që lidhej me  divorcin me Besin.

“Nuk ka as një muaj kishim një rast të Xhensila Myrtezaj ku nëna e saj ka insistuar te fshij një lajm unë e binda që lajmin e kishim të parët me burimet tona.Është gjynah sepse kanë  fëmijë në mes kanë qenë një nga çiftet me të mira.”

Ndërsa kur pyetet për Sara Gjordenin ajo shprehet:

“Po kur kishte kohë të ngelte shtatzënë aman e ka tepruar kur ka sharë Kiarën.”- u shpreh ajo në OraNews

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al