Facebook
WhatsApp

“Martohemi bashkë…”, i publikuan mesazhet me Romeon, Erjola Doçi zbulon se si është e vërteta

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 kanë ndodhur një sërë ngjarjesh, të cilat u komentuan vazhdimisht edhe jashtë këtij formati.

I tillë ka qenë edhe raporti i Erjola Doçit me Romeo Veshajn, pas një deklarate të bërë nga balerini Graciano Tagani.

Pas daljes, ajo ka qenë e ftuar në “Mos i bjer me top”, ku i ka thënë të gjitha.

Prezantuesi i këtij emisioni, Ronaldo Sharka, i ka prezantuar disa biseda, të cilat ajo i ka hedhur poshtë.

Ajo thekson se këto nuk janë të vërteta dhe se atë çfarë ka pasur e ka thënë në këtë reality shou.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al