Facebook
WhatsApp

Martohet Olsi Bylyku? Zbulohet kush ia “vodhi” zemrën aktorit

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku, është një ndër emrat e shumëpërfolur të medias rozë. Jeta private e tij ka krijuar gjithmonë interes për publikun.

Dy ditë më parë, aktori ka festuar 26-vjetorin dhe në këtë ditëlindje, ai ka zbuluar se është martuar. Po-po, e tha vetë, është “martuar” me makinën që ka ëndërruar prej kohësh dhe që ia ka dhuruar vetes pikërisht në këtë ditëlindje.

“Ti ndoshta nuk e di,por kam shume vite qe flej ne mendje me ty pavarsisht se sot per 26 vjetor po martohemi”, shkruan ai në postimin e tij.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al