Facebook
WhatsApp

Massimiliano falenderon shqiptarët për mesazhet/Çfarë i shkruajnë vallë?

Që prej hyrjes së Heidit në ‘BBV3’ një vëmendje të gjerë ka marrë dhe raporti që ajo krijoi me 47-vjeçarin Massimiliano Varrese në ‘Grande Fratello’.

Rikujtojmë që pak ditë më parë, Massimiliano i ka bërë follow ‘Top Channel’ madje kërkoi që të hynte në shtëpinë e ‘BB’ për të treguar të vërtetën e tij. E ndërsa pak orë më parë nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it ai falenderon të gjithë njerëzit nga Shqipëria që i kanë dërguar mesazhe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZoneVip.al (@zonevip.al)

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al