Facebook
WhatsApp

Mbreti i Anglisë mrekullohet nga zëri i sopranos Ermonela Jaho

Sopranoja e njohur shqiptare Ermonela Jaho ka shkëlqyer në mbrëmjen që i është dedikuar maestros Toni Papanno. Për të respektuar artistes, në skenë është ngjitur edhe mbreti Charles III. Duartrokitje të pandërprera përcjellin sopranon Ermonela Jaho e cila ishte e shoqëruar nga Mbreti Charles III.

Mes zërit të fuqishëm, Jaho ka shkëlqyer edhe me pamjen e saj elegante dhe plot klas.‘Një natë shumë e veçantë Royal Opera House, për të treguar nderimet e mia së bashku me kolegët dhe madhërinë e tij mbretin Charles, për maestron tonë të dashur Toni Papanno.’- shkruan Jaho.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al