Facebook
WhatsApp

“Më dhunuan”, Princ Leka denoncon në polici ish-bashkëshorten Elia Zaharia dhe babanë e saj

Një ngjarje e paprecedentë ka përfshirë Princ Lekën dhe ish-bashkëshortja e tij, Elia Zaharia.

Kjo e fundi akuzohet nga princi se e ka dhunuar, bashkë me babain e saj, Gjergj Zaharia. Mësohet se babai i Elias ka shkuar të marrë vajzën në shtëpinë e Lekës, por ka nisur debat të ashpër me Princin. Pas kësaj situate ka shkuar dhe Elia, ndërsa janë përfshirë në një konflikt mes palëve. Princ Leka ka kërkuar urdhër mbrojtje, po ashtu edhe Zaharia.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al