Facebook
WhatsApp

Me helikopter mbi shtëpinë e Big Brother Vip, Bora dhe Donaldi zbulojnë suprizën qe e pret Romeon

Pasi droni me mesazhin për Heidin trazojë ujrat në shtëpinë e Big Brother Vip dhe shkaktoj debate mes saj dhe Romeos, Donaldi ka paralajmëruar një suprizë për vëllain e tij.

Mirëpo pak momente më parë Donaldi dhe Bora përmes disa postimeve në Instastory ka zbuluar se Romeon e presin disa karafila të cila do të hidhen me helikopter.

Krahas fotos Donaldi shkruan: Gjithmonë bashkë asnjë herë vetëm

Ndërsa Bora ka postuar një foto ku mban disa karafila në duar.

Kujtojm se një suprizë të tillë ka marrë dhe Donaldi nga Romeo kur ishte në Big Brother Vip 1.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al