Facebook
WhatsApp

Me Ilnisën jemi bërë shoqe të mira”/ Ledjona bëri shaka apo?

E ftuar në “E Diell N’trip”, ka qenë Ledjona Xheladinaj, gazetare dhe ish-konkurrente e formatit të ‘BBV3’.

E pyetur nga moderatorja Argjira Spanca lidhur me marrëdhënien që Ledjona ka me Ilnisën, duke qenë se të dyja janë jashtë shtëpisë dhe ndoshta do të kenë bërë paqe me njëra-tjetrën, Ledjona “habiti” me përgjigjen e saj.

“Unë me Ilnisën i kemi lënë pas të gjitha çfarë kanë ndodhur në ‘BBV3’, jemi bërë shoqe shumë të mira… bëj shaka, s’do të ndodhi kurrë! Nuk ndodh! Unë e kam thënë dhe çdo gjë që kam thënë në ‘Big’ s’do të thotë që do ti ndryshoj jashtë.”- shprehet Ledjona.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al