Facebook
WhatsApp

“Më ke nxjerrë të dashurën jashtë shtëpisë”, Meritoni përballet me Eglën, aktorja: Nuk ke kuptuar gjë akoma, je…

Egla dhe Meritoni kanë patur një diskutim me njëri-tjetrin, lidhur me përplasjet e mëparshme që kanë patur.

Meritoni i është drejtuar Eglës duke i thënë se ka qenë ajo shkaku kryesor që me viktimizimin e saj bëri që Ilnisa të eliminohej prej garës. Egla është munduar ta shmangë këtë debat.

Diskutimi:

Egla Ceno: Nuk ke kuptuar gjë akoma Mirton. Je në autobus akoma zemra.

Meriton Mjekiqi: Është faji jot se unë të dashurën nuk e kam brenda, nga viktimizimi jot.

Egla Ceno: Ca e ke Ilnisen ti?

Meriton Mjekiqi: Ti njeriun tim më të afërm, prej viktimizimit tënd dhe lojës së grackës e kë bërë që të mos jetë më këtu. Dhe nuk kërkove asnjë familje për dhimbjen që me ke shkaktuar.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al