Facebook
WhatsApp

“Më lëpij, më puth”/ Jetmiri provokon Romeon, i afrohet në fytyrë

Mesdita e sotme në “Big Brother Vip” ka vijuar me debate të forta. Romeo dhe Jetmiri duket se në këtë garë e shohin njëri-tjetrin kundërshtarë të fortë pasi shpesh i shohim duke u përplasur me njëri-tjetrin. E njëjta situatë ka ndodhur edhe sot, ku dy banorët edhe kanë ironizuar njëri-tjetrin. Në një moment Jetmiri shihet teksa i afrohet Romeos dhe i thotë ta puthë, por ky i fundit jo vetëm që nuk është shmangur por ka vijuar debatin.

Pjesë nga debati:

Romeo: Të të vijë turp. Ti nuk ke fytyrë o mustaqe

Jetmir: Je i shpifur. Ik andej

Romeo: Do të të lëpij? Do të të lëpij?

Jetmir: Po të jap lejen më lëpij, më puth një çik

Romeo: Ndërrove mendje kalove nga çunat tani? Duhet të rruhesh një çik. Pa kamera si Liami, si Liami. Do të kënaqë vëllai po pa kamera, si Liami.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al