Facebook
WhatsApp

Meriton Mjekiqi surprizohet nga nëna e tij, Ilnisa takohet me vjehrrën

Plot emocione dhe surpriza kjo mbrëmje e finales së madhe e Big Brother Vip 3. Pak minuta më parë, Ledioni ka mbyllur televotimin dhe finalisti i parë që lë menjëherë shtëpinë, duke hequr menjëherë dorë përfundimisht nga çmimi i madh është Meritoni.

 

Në studio Meriton Mjekiqi është surprizuar nga nëna e tij e cila shprehet se ai është fituesi për të.

Pas takimit me Meritonin nëna e moderatorit është drejtuar drejtë Ilnisës duke e përqafuar.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al