Facebook
WhatsApp

Meritoni del nga shtëpia e BBV3

Në spektaklin e natës së mbrëmshme, banori i “Big Brother Vip” Meriton shfaqi probleme shëndetësore duke thënë se nuk ndihej mirë.

Në një moment gjatë diskutimeve për ngjarjet e ndodhura në shtëpi, moderatori Ledion Liço i kërkoi të largohet në dhomën e rrëfimit për të marrë ndihmë mjekësore.

Por tashmë raportohet se Meritoni ka dalë nga shtëpia e Big Brother mbrëmjen e djeshme dhe është transportuar në spitalin e Traumës. Pas ekzaminimeve ai është rikthyer sërish në shtëpinë e BBV.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al