Facebook
WhatsApp

‘Meritoni im’/ Ilnisa mbron Meritonin:Është vështirë t’i çlirosh budallenjtë nga zinxhirët

Meritoni dhe Roza janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin gjatë shkëputjes publicitare. Ka qenë Roza e cila ka bërë ‘fajtor’ Meritonin për largimin e çdo ish-banori kosovar të shtëpisë si dhe i doli kundër Vesës.

Ai këtë e ka marrë si kompliment, duke thënë se di të bëjë lojë.

Pasi debati vazhdoi dhe pas shkëputjes publicitare, një reagim ka ardhur nga partnerja e Meritonit, ish-banorja e ‘BBV3’, Ilnisa Agolli e cila nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagramit shprehet:

“Është e vështirë t’i çlirosh budallenjtë nga zinxhirët të cilët ata i adhurojnë. Forca Meritoni im, jam me ty!❤️’

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al