Facebook
WhatsApp

Mes lotësh, Rike rrëfen historinë e jetës:Babi solli tjetër femër në shtëpi

Gjatë ditës së sotme, Rike dhe Roza kanë zhvilluar një bisedë me njëra-tjetrën ku Rike ka folur për historinë e jetës së saj.

Ajo ka treguar se kur familja e saj është bashkuar me babain në Itali, ky i fundit kishte bërë një jetë të dytë atje. Dhe si pasojë kjo gjë solli shumë zënka mes babait dhe mamit të Rikes e cila ka shpjeguar se ka parë skena të tilla në familje që kanë ‘shkaktuar’ këtë sjellje ‘agresive’ që Rike ka shpeshherë në shtëpi.

Ajo ka treguar gjithashtu se babai i saj e ka sjellë partneren e tij të re në shtëpi, e cila është munduar të zinte vendin e nënës së Rikes dhe i ka nxirë jetën këtyre të fundit teksa nëna e Rikes ka qenë duke luftuar me jetën.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al