Facebook
WhatsApp

Mesazhi për Romeon nga “Dua Lipa” shkakton të qeshura në shtëpi

Për të gjithë banorët kanë ardhur mesazhe emocionuese, mbështetëse por dhe qesharake mbrëmjen e sotme nëpërmjet “Big Love”.

Një mesazh qesharak ishte dhe ai i ardhur nga “Dua Lipa” për Romeon që shkruan:

Romeo jemi me ty. Nga Dua Lipa dhe shokët😜”

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al