Facebook
WhatsApp

META në kolaps, bie Instagram dhe Facebook

Mijëra përdorues të dy rrjeteve sociale Instagram dhe Facebook kanë rënë.

Ndërsa ende nuk ka asnjë njoftim zyrtar nga kompania META, mijëra përdorues po ankohen se llogaritë e tyre në Facebook janë çkyçur automatikisht pa dhënë asnjë detaj.

Kjo nuk është hera e parë që dy mediat sociale bien, por difekti ka më shumë se 60 minuta që ka ndodhur dhe është në shkallë më të gjerë se herët e para.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al