Facebook
WhatsApp

“Mezi pres të flas me ty”/ Anna Lika prek me dedikimin për të ëmën

Sot aktorja Anna Lika ja ka ndjerë më shumë se kurrë mungesën nënës së saj, Ilda Gjoni e cila humbi jetën 2 muaj më parë. Në një dedikim prekës në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria, ku nëna e mban në krah dhe e ka shoqëruar me këngën “Come Mia Madre”, nga artisti italian Giordana Angi.

“Mezi pres të flas me ty
për të marrë frymë përseri
Kërkoj falje nëse nuk të thashë se
sa shumë të dua…”, janë vargjet që ka zgjedhur aktorja.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al