Facebook
WhatsApp

Miss Universe mbërrin në Shqipëri/Promovon Tiranën

Miss Universe Sheynnis Palacios ka mbërritur mbrëmë në aeroportin e Rinasit teksa është pritur nga producenti Eduart Deda dhe delegacioni shqiptar.

Bukuroshja nga Nikaragua, modele dhe prezantuese, e ka marrë kurorën e më të bukurës në nëntor të vitit të kaluar, (2023) në El Salvador.

Pamjet e para të mbërritjes së Miss-it janë shpërndarë nga faqja zyrtare e Miss Universe Albania.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al