Facebook
WhatsApp

Mozzik në një lidhje dashurie, publikon foton e parë me partneren

Mozzik është një personazh publik që shpesh herë ka bërë lëmsh rrjetin, ku herë deklaron se është në lidhje dashurie dhe më pas konfirmon se është beqar.

Mirëpo postimi i tij i i fundit i bërë në profilin e tij të Instagramit, duket se ka vërtetuar qartë se reperi është duke shijuar një lidhje të re dashurie.

Artisti ka publikuar në Instastory një fotografi teksa shihet duke përqafuar një vajzë. Reperi ka zgjedhur të mos zbulojë imazhin e partneres së tij të re, duke u përpjekur që ta mbulojë sa shumë të jetë e mundur.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al