Facebook
WhatsApp

“Natë më të keqe nuk paska!”, Romeo bisedon me Meritonin

Teksa qëndronte jashtë me Meritonin, Romeo është shprehur se nuk ka natë më të keqe se e sotmja, kjo pasi dhe pak orë kanë mbetur që nga dita e nesërme dhe Romeo mendon se njëri prej tij ose Heidit do të lërë shtëpinë.

“Natë më të keqe nuk paska!”– shprehet ai.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al