Facebook
WhatsApp

Video/ Bëjnë paqe? Heidi dhe Romeo puthen dhe përqafohen në oborr

Teksa u pyetën nga një banore tjetër në qoftë se janë pajtuar, ata u përgjigjën të dy “jo”.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al