Facebook
WhatsApp

Ndjekësit akuzojnë Bes Kallakun se ka fryrë buzët, aktori: Jam bërë synet

Bes Kallaku është shndërruar në nje personazh mjaft të komentuar së fundmi në media. Ka qenë pikërisht ndarja e shumë përfolur e tij me Xhensila Myrtezaj, për të cilën ende nuk kemi një komunikim nga ana e çiftit. Ditën e djeshme, aktori është bëra qendra e diskutimeve për shkak të një postimi të bërë në profilin e tij zyrtar në Instagram, ku shumë ndjekës aluduan se Besi ka fryrë buzët.

Lidhur me këto spekulime, Kallaku ka vendosur që të përgjigjet publikisht në një prej postimeve që qarkullon në rrjetet sociale, duke ironizuar akuzat.

“Jam bërë synet, ja t’jua nis një foto në inbox”, ka shkruar këngëtari, koment të cilin e ka shoqëruar me ikonat e të qeshurës.

Pas këtij komenti, aktori ka bërë një tjetër postim në profilin tij, ku shihet në një restorant dhe bashkangjitur shkruan: “Qetësohuni, kontrolloni inbox”.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al