Facebook
WhatsApp

Ndodh ajo që s’pritej/ Meritoni dhe Egla kërcejnë vallëzim në shi

Ndryshe nga çdo ditë tjetër, dita sot në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka qenë e mbushur me humor dhe shumë pak debate. Por ajo që nuk pritej është një vallëzim mes Meritonit dhe Eglës pranë pishinës në shoqërinë e një kënge të John Legend.

Dy banorët që kanë qenë kryefjalë e këtij sezoni për përplasjet dhe debatet e forta, duket se kanë bërë paqe. Ka qenë Meritoni ai i cili e ka ftuar në vallëzim aktoren teksa kjo e fundit ka pranuar me shumë kënaqësi.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al