Facebook
WhatsApp

Në ditën e tij të lindjes, Sonila Meço kujton të atin e ndjerë

Sonila Meço pak ditë më parë humbi të atin. Këlto ditë kanë qenë tejet të vështira për të dhe familjen e saj.

Sonila gjatë këtyre ditëve një pjesë të ndjesive të saj i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Së fudnmi ajo ka bërë rrëfimin prekës për të atin e ndjerë.

“Goca e vogël e babushit përgjithmonë! Festofsh ditëlindjen me engjëjt dashuria ime e parë, e dytë, e përjetshme! Faleminderit, që vendose shumë lartë kutinë e matjes së një burri në jetën time dhe të Rezit! Faleminderit për si e ke bërë të ndihet mama Letën!

Faleminderit për dhuratën e paçmuar, krenarinë e të qenurit Meço, krenarinë e të qenurit bijat e finsnikut Tomi!”, shkruan gazetarja Sonila Meço, krah një foto të familjes së saj vite më parë.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al