Facebook
WhatsApp

“Ne jemi katërshja e fundit”, kush janë finalistët e “Ferma VIP” sipas Marianës

Orët e mbrëmjes në “Ferma VIP” kanë kaluar me batuta dhe humor mes fermerëve.

Mariana, teksa ka qenë në dhomën e gjumit, me Florin, Buçkon dhe Glorian, tha se ata janë 4 finalistët. Kjo batutë, është pranuar edhe nga 3 fermerët e tjerë, të cilët thanë se nuk po shohin njeri tjetër në fermë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al