Facebook
WhatsApp

“Në këtë moment lindi dashuria”-Këngëtarja publikon foton e takimit të parë të Diola Dostit me biznesmenin!

 

Diola Dosti dhe biznesmeni kosovar Erolld Belegu, prej disa ditësh po kalojnë pushimet krah njëri-tjetrit në Bali.

Çifti ka treguar se janë njohur me njëri-tjetrin në shkurt të këtij viti, pra rreth dy muaj më parë, ku “shkes” për duket se është bërë këngëtarja Vesa Luma.

Diola dhe Erolldi mesa duket janë njohur dhe dashuruar në koncertin e saj.

Ditën e sotme, Vesa Luma na ka treguar një foto nga takimi i parë i çiftit, në koncertin e saj.

“Pra këtu, në Pikëvese, në kërë moment lindi dashuria e dy miqve të mi që i dua fort. Ju knofsha në dasëm”, shkruan këngëtarja.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al