Facebook
WhatsApp

Në një lidhje dashurie me Flori Mumajesin? REAGON Efi Dhedhes: Ka qenë fiks dita e Shën Valentinit…

Në ditën e Shën Valentinin Efi Dhedhes dhe Flor Mumajesi trazuan jo pak rrjetin kur vendosën të postonin një foto duke u puthur në faqe.

Kaq mjaftoi që në rrjet të përflitej për një romancë të mundshme mes tyre.

Gjithsesi, mes tyre nuk ka asgjë më shumë se një miqësi. E pyetur mbi këto pikëpyetje në intervistën e fundit me “Prive”, Efi deklaroi se ajo dhe Flori janë vetëm miq. E sa i takon fotos tha se rastisën të dy në një event në 14 shkurt.

”Jo. Kemi bërë një foto dhe ka qenë fiks dita e Shën Valentinit. Ishim rastësisht në një event atë ditë. Ne jemi thjesht shumë miq.”– u shpreh Efi.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al