Facebook
WhatsApp

Në pritje të ëmbël, Sara Gjordeni bën ndryshimin drastik në pamje

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Sara Gjordeni ka bërë së fundmi një ndryshim drastik në “look”-un e saj.

Modelja e cila është në pritje të ëmbël, ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe është bërë bionde, duke marrë një pamje krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Edhe komplimentat që ajo ka marrë në rrjetet sociale, nuk kanë qenë të pakëta.

Këngëtari Bardhi Idrizi dhe modelja shqiptare u dashuruan brenda shtëpisë së BBV3, dhe tashmë pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al