Facebook
WhatsApp

Nga Bali në Maldive me partnerin, Diola Dosti: Krahët e tij janë vendi im i preferuar

Jo vetëm që po viziton vendet tropikale dhe ekzotike, por e shoqëruar nga dashuria e saj, Diola Dosti me siguri po kalon pushimet më të bukura.

Pas udhëtimit që dukej shumë i këndshëm në Bali, çifti kanë udhëtuar në Maldive. Nga andej nuk kanë munguar postimet e fotot krah njëri-tjetrit.

“Vendi im i preferuar? Në krahët e tij”, shkruan Diola në foton përqafuar me partnerin e saj, biznesmenin Erolld Belegu.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al