Facebook
WhatsApp

Nisin ngacmimet e para. Roberti-Diteas: A do të flesh me mua!

Mbrëmjen e djeshme teksa fermerët po qëndronin së bashku, Roberti i ka kënduar Diteas dhe me batuta i ka kërkuar të flenë bashkë. “Pashë dy sytë në ballë a po vjen me fjet me mua…”, i këndonRoberti, Diteas.

Ndërkohë Ditea e ka kaluar me shaka dhe është shprehur se Roberti e ka mendjen në vend tjetër. “Ky e ka në vend tjetër”, thotë ajo.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al