Facebook
WhatsApp

Një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën? Flet Beniada Nishani

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Top Arena” ka qenë një prej figirave publike më të dashura për publikun shqiptar, Beniada Nishani. Si një prej banoreve më të spikatura të “BBV2” Beniada ka folur pak dhe për jetën e saj private.

Ajo hodhi poshtë aludimet se është në një lidhje me një djalë.

A është e vërtetë që një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën?

“Nëse është një djalë misterioz të shfaqet dhe të më sjellë trëndafila të kuq”, tha Beniada

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al