Facebook
WhatsApp

Një tjetër kuti Pandore hapet sonte! Kush largohet nga Big Brother? Jul Deda takon…

Në faqen zyrtare të ‘Big Brother vip” janë zbuluar edhe temat mbi të cilat do të flitet sonte gjatë spektaklit.

Pas zgjedhjes së finalistit të parë shtëpia nuk është më e njëjta. A po zbulohet një marrëdhënie mes Erjolës dhe Romeos? Egla dhe Juli po përballen ashpër si kurrë më parë.

Mik me Romeon, armik me Heidin, çfarë e revoltoi Meritonin? Julian Deda, pas 115 ditësh, takon vajzën në ditën e saj të lindjes.

Kush do ta hapë Kutinë e Pandorës? Kush do të largohet?

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al