Facebook
WhatsApp

“Nuk jemi pajtuar akoma”/ Ledjona flet për raportin me Riken

Rike Roçi dhe Ledjona Xheladinaj janë dy prej ish-konkurrenteve të formatit të “BBV3”.

Asnjë prej tyre nuk mundi të prekte finalen e madhe, fituese e të cilës doli për herë të parë një femër, aktorja Egla Ceno.

Pas daljes nga shtëpia, ish-banorët janë parë të takohen dhe të dalin me njëri-tjetrin, me personat që kanë më shumë afrimitet.

Sakaq, Ledjona ditën e sotme ka zhvilluar një pyetësor në rrjete sociale dhe pak momente më herët ka marrë një pyetje prej një ndjeksi të saj lidhur me raportin që gazetarja ka me Riken.

Nuk jemi pajtuar akoma por po e hedh sepse keni pyetur shumë!”- është shprehur kështu Ledjona me ironi teksa ka shfaqur një video me Riken në krahë.

Screenshot
Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al