Facebook
WhatsApp

Nuk kishte si të mungonte, Luizi bën urimin e veçantë për Nëna Letën

Gjyshja e Kiarës, Leta, një figurë e njohur për publikun ku shpeshherë është parë të zhvillojë intervista me moderatoren por ka patur dhe dalje të tjera, ditën e sotme feston ditëlindjen.

Pak momente më herët Kiara bëri një urim të veçantë për gjyshen e saj nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it duke i dedikuar disa fjalë zemre.

Edhe pse deri pak momente më parë Leta nuk kishte marrë një urim nga dhëndri i saj Luizi, mos mendoni se ka harruar…

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al