Facebook
WhatsApp

Nuk është Ledri! Sara Hoxha zbulon kuptimin e tatuazhit me gërmën “L”

E ftuar dje në emisionin për fëmijë ‘Në Kurthin e Piter Pan’ ishte Sara Hoxha e cila është vënë përballë disa pyetjeve nga moderatorja Alketa Vejsiu dhe fëmijët. Fëmijët e kanë pyetur Sarën për një tatuazh, me gërmë ‘L’ të cilin blogerja po e fshin nga trupi i saj.

Pasi lajmi mori ‘dhenë’, u ngritën dyshime nëse ajo gërmë lidhej me emrin e ish-partnerit të Sarës, Ledri Vula. Pak momente më herët Sara ka zgjedhur të reagoj nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it e cila hedh poshtë çdo dyshim dhe thotë: “Emri i mamit Lindita, i babit Lulëzim. 2L”.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al