Facebook
WhatsApp

“O bionde…”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak

“O bjonde, nuk bie në nivelin e Gracianos”, ishte kjo deklaratë që Meritoni i tha Heidit dhe më pas plasi një debat i ashpër mes dy banorëve në fjalë.

Pas kësaj, ka reaguar Romeo i cili teksa ka qenë në dhomën e gjumit, i është drejtuar Meritonit se fjalët që i kanë thënë Heidit e kanë mërzitur shumë!

Pjesë nga biseda:

Romeo: I ke thënë bjonde asaj tjetrës dhe kjo gjë më ka mërzitur shumë!

Meriton: I thash që nuk bie në nivelin e Gracianos për të të vënë ty epitet dhe për shkak të Romeos. Unë nuk të ngjis asnjë fjalë si puna e “stalker” e të tjera, por kjo është, sepse vetëm për të provokuar dhe lënduar e thotë dhe ajo.

Ndërkohë rrjeti është rreshtuar i gjithi kundër Meritonit për fyerjet ndaj Heidit, por edhe për faktin që Meritoni gënjeu Romeon lidhur me debatin.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al