Facebook
WhatsApp

“O gore mashkull”/ Debati Egla-Juli kalon caqet: Smirushe e keqe

Mesdita e sotme në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka vijuar me debate të forta mes Julit dhe Eglës që kanë degraduar deri në ofendime të rënda ndaj njëri-tjetrit. Diskutimi ka ndodhur në oborr në prani të banorëve të tjerë. Ndonëse debate të tilla janë bërë të zakonshme në shtëpinë e “Big Brother Vip”, zarfat e zinj nuk merren parasysh për sa kohë banorët e penalizuar rikthehen në shtëpi.

Juli: Ti je një smirushe e keqe

Egla: Ti je një thashethemexhi që flet mbrapa krahëve. Nuk mbaj përgjegjësi për ato që thua, nuk nxjerr emrat

Juli: As ti nuk i nxjerr, Pse nuk i nxjerr

Egla: Unë nuk përzihem, nuk merrem me thashetheme. O gore, o gore mashkull, gore

Juli: Kështu i ke trajtuar njerëzit

Egla: Mi sill njerëzit këtu, ballafaqim o gore, o gënjeshtar

Juli: Gënjeshtare, pse të ka ikur zari. Nuk ke fjetur gjithë natën

Egla: Më mirë vetëm se sa me njerëz si puna jote që bëjnë thashetheme. Shumë më mirë vetëm. Ta them nga mëngjesi deri në darkë, gore

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al