Facebook
WhatsApp

Olta Boka bëhet nënë për herë të dytë, sjell në jetë një djalë

Këngëtarja e njohur Olta Boka është bërë nënë për herë të dytë. Ky lajm kaq i bukur erdhi shumë surprizë për të gjithë, pasi Olta nuk e kishte zbuluar faktin që ishte në pritje të ëmbël. Ajo ka ndarë në ‘Instagram’ një video ku shfaqet djali i porsalindur, të cilin e ka pagëzuar me emrin Brel.

“Brel Rrokaj 20/04/2024. Ishte nate vere, kur nga qielli ra nje yll dhe motra jote bertiti me te madhe- “Zoti me tha qe mami ka nje vella te barku” dhe sot familjes tone te vogel ju shtua nje bekim qe na i jep kuptim te tjera dimensioneve! Faleminderit qe zgjodhe te jem mami yt o shpirt i shpirtit tim. Zemra ime sot rreh dyfish”- shkruan Olta.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al