Facebook
WhatsApp

Olti Curri zbulon surprizën: Massimiliano i Grande Fratello vjen të takojë Heidin në BB VIP

Pas ardhjes së Beatrice Luzzi në BB VIP për të surprizuar Heidin, ka patur shumë polemika edhe për ardhjen e Massimiliano Varrese, një personazh i cili pati një afrimitet të madh me Heidin në Grande Fratello, madje u bē shkak që babai të nxirrte Heidin nga ky reality show.

Emri i tij e ka shoqëruar Heidin edhe gjatë pjesëmarrjes në BB VIP. Gjatë primeve tē BB Olti Curri ka publikuar herë pas here informacione të dhëna nga “zogu”. Pak më parë blogeri Olti Curri ka publikuar një video nga Firenze.

“Jo nuk është e mundur, unë jam në të madhen e të bukurën Firenze dhe zogu më lajmëron që sot do hyjë në BB VIP Massimiliano për Heidin. Zjarr…“- thotë Olti.

Ndonse ne presim me padurim se çfarë do të ndodhë sonte…

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al