Facebook
WhatsApp

Ori Nebiaj është bërë si Lul Basha/ Flavio Qarri ‘thumbon’ opinionisten e BB

Gazetari Flavio Qarri është aktiv në rrjetet sociale sidomos gjatë primet.

Këtë të shtunë ai ‘thumboi’ Ori Nebiajn, të cilin e krahasoi me ish-kreun e PD, Lulzim Basha.

Sipas tij, ajo e ka personale me  Julian Dedën, i cili siç e dimë është me grupimin e Sali Berishës.

Ori është bo kopje si Luli, punon dy herë në javë vetëm darkave dhe gjithë frustrimin e ka me këta të Rithemelimit. Lëre rehat Julin se ke çdo prime që e sulmon ose gjej ndonjë gjë tamam të paktën. Ishalla nuk i ndodh si Lulit dhe ta zëvendësojnë amerikanët në mes të sezonit. – shkroi Flavio Qarri në instastory.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al