Facebook
WhatsApp

Pa prisni pak! Morena Taraku sapo konfirmoi lidhjen e re të dashurisë? Ja DETAJI

Ditë më parë, Morena Taraku publikur në rrjete sociale një ambient mjaft të veçantë, të mbuluar plot lule dhe petale trëndafilash.

Surpriza që duket si në përralla ka habitur edhe vetë atë, teksa shkruante: A është kjo reale?

Duket se surprizat ndaj saj nuk kanë të ndalur, teksa me këtë ajo mbase po konfirmon lidhjen e dashurisë.

Ajo ka publikur sërish lule të tjera që ka marrë dhe me siguri edhe këto janë nga partneri i saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al