Facebook
WhatsApp

Pamje te pa transmetuara! Fatjoni publikon pamje, tregon të vërtetën për incidentin brenda ‘Big Brother’

Fatjon Kuqari ka postuar një video në Instagram, që bo bënë gjiron e rrjetit.

Ai ka treguar pamje se si është rrëzuar dhe e ka vrar syrin.

Poshtë videos ish banori ka shkruar “Video qe ju premtova dije, kur une kam rreshkit se i kisha këmbët uj……”

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al