Facebook
WhatsApp

Pas akuzave të Robert Berishës, reagon Xhensila Myrtezaj: Gjithçka është me fakte e organizuar dhe gënjeshtër!

Menaxheri i Xhensila Myrtezajt ka reaguar duke nxjerrë një audio të Robert Berishës, e cila lë të kuptohet që dalja e tij nga Ferma Vip ka qenë e planifikuar.


Ai ka theksuar se asnjëherë nuk ka kërkuar të bëj skandal me këngëtarët që menaxhon!
Unë pak po dyshoj me të tregu drejt, se organizatori më ka treguar se ia ka dërguar vetëm me e pa si poster, e i ka thënë (Xhensilës) mos e posto njëherë, se me Robertin nuk po kam kontakt, e menaxheri më ka thënë me e anulu se është futur më një reality shou. Ajo nuk ka pritur e ka postuar, po del që mezi nuk ka pritur ta postojë në Instagram një koncert”, tha Roberti më parë.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al