Facebook
WhatsApp

“Pas asaj fatkeqësie që na ka ndodhur…”/ Juli “shpërthen” në lot takon më në fund nënën e tij pas 133 ditësh

Surprizë e veçantë për Julian Dedën në natën finale të Big Brother VIP3.

Finalisti është suprizuar nga familjarët dhe miqtë e tij në skenën ku ai nisi karrierën, Portokalli.

Por surpriza nuk ishte me kaq, ka qenë gjithashtu edhe nëna e tij që i ka ardhur në studio për të takuar djalin e saj pas 133 ditësh i izoluar.

“Pas asaj fatkeqësie që na ka ndodhur, ti na ke bërë shumë krenarë dhe mua dhe babain tënd”, shprehet Roza Deda.

“Baba na ka lënë një porosi. Ju dua të qeshur! Gjej rastin të të falenderoj për çdo gjë që ke bërë për ne”, i tha Julit nënës së tij që e takoi gjatë një performance.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al