Facebook
WhatsApp

Kiara poston foton e parë pas lindjes dhe tregon vajzën: Mos u shqetëso, do bëhet më mirë

Moderatorja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli ditën e djeshme janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e kanë bërë të ditur vetë çifti përmes një postimi në rrjetet sociale, duke treguar se vajza e tyre dhe moderatorja janë në një gjendje të mirë shëndetësore.

Ditën e sotme, moderatorja ka ndarë me ndjekësit në InstaStory një foto të Luizit duke mbajtur të voglën e tyre në krahë. Këtë herë është Kiara ajo që ka postuar një foto, ku e vogla nuk duket, por ka një mesazh për të. ”Mos u shqetëso mama, do bëhet më mirë”.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al